9032 - Szalagcsiszoló
2-3 napon belül
Érdeklődés
9032 - Szalagcsiszoló
693,360Ft
Nettó ár:545,953Ft
813,060Ft
Nettó ár:640,205Ft
375,750Ft
Nettó ár:295,866Ft
441,990Ft
Nettó ár:348,024Ft
666,630Ft
Nettó ár:524,906Ft
1,038,690Ft
Nettó ár:817,866Ft
1,132,290Ft
Nettó ár:891,567Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Erőteljes motor elektronikus szabályozással
- Rögzíthető kapcsoló
- Porszívó csatlakoztatható
- Hosszú csiszolótalp
- Dönthető vezetőtalp
- Gyorsszorító
- Opcionálisan háromféle szalagszélességgel alkalmazható ( 6 / 9/ 13mm)
- Porelszívó adapter ( 122652-8)
- Csiszolószalag ( P-43278)
| teljesítmény | 500W |
| szalagsebesség | 300 - 1.700 m/perc |
| szalaghossz | 533 mm |
| méret (h*sz*m) | 420 x 78 x 158 mm |
| súly | 1,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 84 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 95 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |