9031 - Szalagcsiszoló
2-3 napon belül
Érdeklődés
9031 - Szalagcsiszoló
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Erőteljes motor elekronikus szabályzással
- Rögzíthető kapcsoló
- Porszívó csatlakoztatható
- Hosszú csiszolótalp
- Állítható oldalmarkolat
- Oldalmarkolat ( 152490-4)
- Csiszolószalag ( készlet)
| teljesítmény | 550 W |
| szalagsebesség | 200 - 1.000 m/perc |
| szalaghossz | 533 mm |
| méret (h*sz*m) | 380 x 90 x 170 mm |
| súly | 2,1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 83 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 94 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |