782791 - Multi tépőzáras csisz.talp
2-3 napon belül
Érdeklődés
782791 - Multi tépőzáras csisz.talp
25,290Ft
Nettó ár:19,913Ft
11,700Ft
Nettó ár:9,213Ft
38,700Ft
Nettó ár:30,472Ft
75,330Ft
Nettó ár:59,315Ft
2,610Ft
Nettó ár:2,055Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Multiszerszám tépőzáras csiszolótalp |
| Típus | MSU93D |
| Méret | 93 x 93 mm mm |
| Szélesség | 93 x 93 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Kivitel | Tépőzáras csiszolótalp |
| Csatlakozás típusa | STARLOCK |
| Leírás | csiszolótányér lyukakkal • tépőzáras felület • multiszerszámokhoz használható |
| Rögzítés módja | Starlock |
| Csomagolási egység | 1 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |