782784 - Multi-szerszám kés MSU32PK multi
2-3 napon belül
Érdeklődés
782784 - Multi-szerszám kés MSU32PK multi
25,290Ft
Nettó ár:19,913Ft
11,700Ft
Nettó ár:9,213Ft
38,700Ft
Nettó ár:30,472Ft
75,330Ft
Nettó ár:59,315Ft
2,610Ft
Nettó ár:2,055Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Multiszerszám feltét többféle anyaghoz |
| Típus | MSU32PKX |
| Méret | 24 x 11 x 1,2 mm mm |
| Szélesség | 24 mm |
| Vágási mélység | 11 mm |
| Vastagság | 1,2 mm |
| Fogazat | kés mm |
| Fogsűrűség | kés TPI |
| Anyaga | HCS |
| Csatlakozás típusa | STARLOCK |
| Különösen ajánlott | Szőnyeg, Bőr |
| Csomagolási egység | 1 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |