782764 - Multi-szerszám kés MSA70DHX abrazív
2-3 napon belül
Érdeklődés
782764 - Multi-szerszám kés MSA70DHX abrazív
25,290Ft
Nettó ár:19,913Ft
11,700Ft
Nettó ár:9,213Ft
38,700Ft
Nettó ár:30,472Ft
75,330Ft
Nettó ár:59,315Ft
2,610Ft
Nettó ár:2,055Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Multiszerszám feltét abrazív anyagokhoz |
| Típus | MSA70DHX |
| Méret | Ø 70 x 2 mm |
| Szélesség | Ø 70 mm |
| Vágási mélység | 13 mm |
| Vastagság | 2 mm |
| Fogazat | hm riff 40 mm |
| Fogsűrűség | hm riff 40 TPI |
| Anyaga | HM/TC |
| Csatlakozás típusa | STARLOCK |
| Különösen ajánlott | Csiszolás, Toldások vágása, Phoroterm tégla |
| Csomagolási egység | 1 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |