782757 - Multi-szerszám kés MSA32FHT abrazív
2-3 napon belül
Érdeklődés
782757 - Multi-szerszám kés MSA32FHT abrazív
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Multiszerszám feltét abrazív anyagokhoz |
| Típus | MSA32FHT |
| Méret | 32 x 53 x 1 mm |
| Szélesség | 32 mm |
| Vágási mélység | 53 mm |
| Vastagság | 1 mm |
| Fogazat | hm riff 40 mm |
| Fogsűrűség | hm riff 40 TPI |
| Anyaga | HM/TC |
| Csatlakozás típusa | STARLOCK |
| Különösen ajánlott | Epoxi, Fa profilok, Csiszolás szűk helyeken, Festéselőkészítés |
| Csomagolási egység | 1 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |