752688 - orrfűrészlap RS74 /2db
2-3 napon belül
Érdeklődés
752688 - orrfűrészlap RS74 /2db
19,300Ft
Nettó ár:15,197Ft
171,320Ft
Nettó ár:134,898Ft
240,781Ft
Nettó ár:189,591Ft
4,450Ft
Nettó ár:3,504Ft
5,720Ft
Nettó ár:4,504Ft
6,100Ft
Nettó ár:4,803Ft
4,569Ft
Nettó ár:3,598Ft
5,591Ft
Nettó ár:4,402Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap speciális |
| Típus | RS74 |
| Méret | 305,0 / 283,5 x 22,0 x 1,5 mm mm |
| Bosch megfelelő | S1213AWP |
| Teljes hossz | 305 mm |
| Munkahossz | 283,5 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Vastagság | 1,5 mm |
| Fogtáv | Fogazott kés mm |
| Fogsűrűség | Fogazott kés TPI |
| Fűrészlap anyaga | HCS |
| Használható | Szőnyeg, Szigetelések |
| Egyébb anyagok vágása | Karton, Bőr |
| Csomagolási egység | 2 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |