752680 - RD10B orrfűrészlap fémhez/fához
2-3 napon belül
Érdeklődés
752680 - RD10B orrfűrészlap fémhez/fához
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Csomagolási egység | 5 db |
| Megnevezés | Orrfűrészlap |
| Típus | RD10B |
| Méret | 100x19x0.9 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Munkahossz | 78,5 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Vastagság | 0,9 mm |
| Fogtáv | mm |
| Fogsűrűség | |
| Fűrészlap anyaga | |
| Használható | |
| Egyébb anyagok vágása | |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |