752483 - TCT fűrészlap 190x20 Z18
2-3 napon belül
Érdeklődés
752483 - TCT fűrészlap 190x20 Z18
14,350Ft
Nettó ár:11,299Ft
15,751Ft
Nettó ár:12,402Ft
15,880Ft
Nettó ár:12,504Ft
47,501Ft
Nettó ár:37,402Ft
32,070Ft
Nettó ár:25,252Ft
37,850Ft
Nettó ár:29,803Ft
34,040Ft
Nettó ár:26,803Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | körfűrészlapok fához |
| Átmérő | 190 mm |
| Vágási szélesség | 2,6 mm |
| Alaplap szélesség | 1,6 mm |
| Furat | 20 mm |
| Alkalmazás, márkák, modellek | C7(B)UY, Kress/Metabo |
| Csomagolási egység | 1 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |