752437 - TCT fűrészlap 190x30 Z36
2-3 napon belül
Érdeklődés
752437 - TCT fűrészlap 190x30 Z36
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | körfűrészlapok fához |
| Átmérő | 190 mm |
| Vágási szélesség | 2,6 mm |
| Alaplap szélesség | 1,6 mm |
| Furat | 30 mm |
| Alkalmazás, márkák, modellek | C7(B)U(2/3)(M)/C7MFA, C7SS/Bosch/DeWalt/Festool/Makita |
| Csomagolási egység | 1 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |