752042 - orrfűrészlap trapéz RB90
2-3 napon belül
Érdeklődés
752042 - orrfűrészlap trapéz RB90
19,300Ft
Nettó ár:15,197Ft
171,320Ft
Nettó ár:134,898Ft
240,781Ft
Nettó ár:189,591Ft
4,450Ft
Nettó ár:3,504Ft
5,720Ft
Nettó ár:4,504Ft
6,100Ft
Nettó ár:4,803Ft
4,569Ft
Nettó ár:3,598Ft
5,591Ft
Nettó ár:4,402Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap építőanyag |
| Típus | RB90 |
| Méret | 457,0 / 432,2 x 50,0 x 1,5 mm mm |
| Bosch megfelelő | S2243HM |
| Teljes hossz | 457 mm |
| Munkahossz | 432,2 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 1,5 mm |
| Fogtáv | 12,7 mm |
| Fogsűrűség | 2 TPI |
| Fűrészlap anyaga | HM/TC |
| Használható | Mészkő, Porotherm tégla |
| Csomagolási egység | 1 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |