752041 - orrfűrészlap trapéz RB70
2-3 napon belül
Érdeklődés
752041 - orrfűrészlap trapéz RB70
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap építőanyag |
| Típus | RB70 |
| Méret | 305,0 / 283,5 x 50,0 x 1,5 mm mm |
| Bosch megfelelő | S1243HM |
| Teljes hossz | 305 mm |
| Munkahossz | 283,5 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 1,5 mm |
| Fogtáv | 12,7 mm |
| Fogsűrűség | 2 TPI |
| Fűrészlap anyaga | HM/TC |
| Használható | Mészkő, Porotherm tégla |
| Csomagolási egység | 1 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |