752039 - orrfűrészlap/ 225-szemcs egyed RC10
2-3 napon belül
Érdeklődés
752039 - orrfűrészlap/ 225-szemcs egyed RC10
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap speciális |
| Típus | RC10 |
| Méret | 225,0 / 203,5 x 19,0 x 1,25 mm mm |
| Bosch megfelelő | S1130RIFF |
| Teljes hossz | 225 mm |
| Munkahossz | 203,5 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Vastagság | 1,25 mm |
| Fogtáv | Sz.méret 30 mm |
| Fogsűrűség | Sz.méret 30 TPI |
| Fűrészlap anyaga | HM/TC |
| Használható | Acélcső, gömbgrafit cső |
| Egyébb anyagok vágása | Szálanyag, Tégla, Csempe, Gipszkarton, Fali csempe |
| Csomagolási egység | 2 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |