752038 - orrfürészlap/ 400-2 egyedi RS80
2-3 napon belül
Érdeklődés
752038 - orrfürészlap/ 400-2 egyedi RS80
19,300Ft
Nettó ár:15,197Ft
171,320Ft
Nettó ár:134,898Ft
240,781Ft
Nettó ár:189,591Ft
4,450Ft
Nettó ár:3,504Ft
5,720Ft
Nettó ár:4,504Ft
6,100Ft
Nettó ár:4,803Ft
4,569Ft
Nettó ár:3,598Ft
5,591Ft
Nettó ár:4,402Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap speciális |
| Típus | RS80 |
| Méret | 400,0 / 378,5 x 22,0 x 1,5 mm mm |
| Bosch megfelelő | S2041HM |
| Teljes hossz | 400 mm |
| Munkahossz | 378,5 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Vastagság | 1,5 mm |
| Fogtáv | 12,7 mm |
| Fogsűrűség | 2 TPI |
| Fűrészlap anyaga | HM/TC |
| Használható | Szálanyag, PVC / műanyagok, Habosított |
| Egyébb anyagok vágása | Rétegelt anyag / cement kötésű lap, Gipszkarton, Tégla, Csempe, Gipszkarton |
| Csomagolási egység | 2 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |