752035 - orrfűrészlap/ 115-18 egyedi RS10
2-3 napon belül
Érdeklődés
752035 - orrfűrészlap/ 115-18 egyedi RS10
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Bosch megfelelő | S518EHM |
| Méret | 115,0 / 93,5 x 19,0 x 1,25 mm mm |
| Típus | RS10 |
| Teljes hossz | 115 mm |
| Megnevezés | Orrfűrészlap inox |
| Munkahossz | 93,5 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Vastagság | 1,25 mm |
| Fogtáv | 1,4 mm |
| Fogsűrűség | 18 TPI |
| Fűrészlap anyaga | HM/TC |
| Használható | Rozsdamentes acél, Szálanyag |
| Egyébb anyagok vágása | Fémek |
| Csomagolási egység | 2 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |