752033 - orrfűrészlap/ 200-NEG fa RPW80
2-3 napon belül
Érdeklődés
752033 - orrfűrészlap/ 200-NEG fa RPW80
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap fa |
| Típus | RPW80 |
| Méret | 200,0 / 178,5 x 19,0 x 1,25 mm mm |
| Bosch megfelelő | S2345X |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Munkahossz | 178,5 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Vastagság | 1,25 mm |
| Fogtáv | Progress. mm |
| Fogsűrűség | 10.jún TPI |
| Fűrészlap anyaga | HCS |
| Használható | Tömörfa, Forgácslemez |
| Egyébb anyagok vágása | PVC / műanyagok |
| Csomagolási egység | 5 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |