752026 - orrfürészlap/ 150-6 fa/fém RD32B
2-3 napon belül
Érdeklődés
752026 - orrfürészlap/ 150-6 fa/fém RD32B
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap fém+fa |
| Típus | RD32B |
| Méret | 150,0 / 128,5 x 12,0 x 1,25 mm mm |
| Bosch megfelelő | S711DF |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Munkahossz | 128,5 mm |
| Szélesség | 12 mm |
| Vastagság | 1,25 mm |
| Fogtáv | 4 mm |
| Fogsűrűség | 6 TPI |
| Fűrészlap anyaga | BiM |
| Használható | PVC / műanyag, Fa szegekkel |
| Egyébb anyagok vágása | Szálanyag, Tömörfa, Rétegeltlemez, Rétegelt anyag / cement kötésű lap |
| Csomagolási egység | 5 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |