752020 - orrfűrészlap/ 150-8 fém RM37B
2-3 napon belül
Érdeklődés
752020 - orrfűrészlap/ 150-8 fém RM37B
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap fém |
| Típus | RM37B |
| Méret | 150,0 / 128,5 x 22,0 x 1,6 mm mm |
| Bosch megfelelő | S920CF |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Munkahossz | 128,5 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Vastagság | 1,6 mm |
| Fogtáv | 2,5-3,0 mm |
| Fogsűrűség | 10.aug TPI |
| Fűrészlap anyaga | BiM |
| Használható | Fémcsövek, Acélcső, gömbgrafit cső |
| Egyébb anyagok vágása | Fémek, Fa szegekkel |
| Csomagolási egység | 3 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |