752013 - orrfürészlap/150-18 fém RM35B
2-3 napon belül
Érdeklődés
752013 - orrfürészlap/150-18 fém RM35B
19,300Ft
Nettó ár:15,197Ft
171,320Ft
Nettó ár:134,898Ft
240,781Ft
Nettó ár:189,591Ft
4,450Ft
Nettó ár:3,504Ft
6,100Ft
Nettó ár:4,803Ft
4,569Ft
Nettó ár:3,598Ft
5,591Ft
Nettó ár:4,402Ft
5,839Ft
Nettó ár:4,598Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Orrfűrészlap fém |
| Típus | RM35B |
| Méret | 150,0 / 128,5 x 19,0 x 0,9 mm mm |
| Bosch megfelelő | S922EF |
| Teljes hossz | 150 mm |
| Munkahossz | 128,5 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Vastagság | 0,9 mm |
| Fogtáv | 1,4 mm |
| Fogsűrűség | 18 TPI |
| Fűrészlap anyaga | BiM |
| Használható | Fémek, Fémcsövek |
| Egyébb anyagok vágása | Fémlemezek |
| Csomagolási egység | 5 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |