750090 - fűrészpenge JM12B/T121GF /5db
2-3 napon belül
Érdeklődés
750090 - fűrészpenge JM12B/T121GF /5db
9,309Ft
Nettó ár:7,330Ft
6,480Ft
Nettó ár:5,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
2,540Ft
Nettó ár:2,000Ft
1,400Ft
Nettó ár:1,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Szúrófűrészlap fémhez |
| Típus | JM12B |
| Méret | 91,5 / 68,0 x 9,7 x 0,9 mm mm |
| Bosch megfelelő | T121GF |
| Teljes hossz | 91,5 mm |
| Munkahossz | 68 mm |
| szélesség | 9,7 mm |
| Vastagság | 0,9 mm |
| Fogtáv | 0,8 mm |
| Fogsűrűség | 32 TPI |
| Fűrészlap anyaga | BIM |
| Használható | FÉM |
| Fémlemezek vágási vastagsága | 0,5-1,5 mm mm |
| Csomagolási egység | 5 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |