750089 - fűrészpenge JM40B 100-1,2mm/5db
2-3 napon belül
Érdeklődés
750089 - fűrészpenge JM40B 100-1,2mm/5db
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Szúrófűrészlap fémhez |
| Típus | JM40B |
| Méret | 132,0 / 105,0 x 7,5 x 1,0 mm mm |
| Bosch megfelelő | T318AF |
| Teljes hossz | 132 mm |
| Munkahossz | 105 mm |
| szélesség | 7,5 mm |
| Vastagság | 1 mm |
| Fogtáv | 1,1 mm |
| Fogsűrűség | 24 TPI |
| Fűrészlap anyaga | BIM |
| Használható | FÉM |
| Fémlemezek vágási vastagsága | 1-3 mm mm |
| Egyéb anyagok vágási vastagsága | Zártszelvények, csövek: < 65 mm, Aluminium: < 65 mm |
| Csomagolási egység | 5 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |