750087 - fűrészpenge JW80/T1044DP 3db
2-3 napon belül
Érdeklődés
750087 - fűrészpenge JW80/T1044DP 3db
10,890Ft
Nettó ár:8,575Ft
15,121Ft
Nettó ár:11,906Ft
15,110Ft
Nettó ár:11,898Ft
15,340Ft
Nettó ár:12,079Ft
19,940Ft
Nettó ár:15,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Szúrófűrészlap fához |
| Típus | JW80 |
| Méret | 250,0 / 220,0 x 16,0 x 1,6 mm mm |
| Bosch megfelelő | T1044DP |
| Teljes hossz | 250 mm |
| Munkahossz | 220 mm |
| szélesség | 16 mm |
| Vastagság | 1,6 mm |
| Fogtáv | 4 mm |
| Fogsűrűség | 6 TPI |
| Fűrészlap anyaga | HCS |
| Használható | FA |
| Puhafa táblák vágási vastagsága | 5-150 mm mm |
| Egyéb anyagok vágási vastagsága | Durva(kemény)fa: <150 mm |
| Csomagolási egység | 3 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |