750047 - fűrészpenge JC10 76,6x8,0x0,8
2-3 napon belül
Érdeklődés
750047 - fűrészpenge JC10 76,6x8,0x0,8
9,309Ft
Nettó ár:7,330Ft
6,480Ft
Nettó ár:5,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
2,540Ft
Nettó ár:2,000Ft
1,400Ft
Nettó ár:1,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Szúrófűrészlap abrazív anyagokhoz |
| Típus | JC10 |
| Méret | 82,6 / 56,0 x 8,0 x 0,8 mm mm |
| Bosch megfelelő | T130RF |
| Teljes hossz | 82,6 mm |
| Munkahossz | 56 mm |
| szélesség | 8 mm |
| Vastagság | 0,8 mm |
| Fogtáv | Sz.méret 30 mm |
| Fogsűrűség | TPI |
| Fűrészlap anyaga | HM/TC |
| Használható | Abrazív anyagok |
| Egyéb anyagok vágási vastagsága | Kimagaslóan alkalmas kerámia falicsempe vágására |
| Csomagolási egység | 2 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |