750042 - fűrészpenge JW30 50-2,0m750022
2-3 napon belül
Érdeklődés
750042 - fűrészpenge JW30 50-2,0m750022
9,309Ft
Nettó ár:7,330Ft
6,480Ft
Nettó ár:5,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
2,540Ft
Nettó ár:2,000Ft
1,400Ft
Nettó ár:1,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Szúrófűrészlap fához |
| Típus | JW30 |
| Méret | 91,5 / 65,0 x 7,5 x 1,0 mm mm |
| Bosch megfelelő | T119B |
| Teljes hossz | 91,5 mm |
| Munkahossz | 65 mm |
| szélesség | 7,5 mm |
| Vastagság | 1 mm |
| Fogtáv | Progress. mm |
| Fogsűrűség | 14.nov TPI |
| Fűrészlap anyaga | HCS |
| Használható | FA |
| Puhafa táblák vágási vastagsága | 2-15 mm mm |
| Egyéb anyagok vágási vastagsága | Furnérozottlapok: 2-15 mm |
| Csomagolási egység | 5 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |