750037 - fűrészpenge JW10F 100,4-1,7/5
2-3 napon belül
Érdeklődés
750037 - fűrészpenge JW10F 100,4-1,7/5
9,309Ft
Nettó ár:7,330Ft
6,480Ft
Nettó ár:5,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
2,540Ft
Nettó ár:2,000Ft
1,400Ft
Nettó ár:1,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Szúrófűrészlap fához |
| Típus | JW10F |
| Méret | 100,4 / 74,0 x 7,5 x 1,25 mm mm |
| Bosch megfelelő | T101AIF |
| Teljes hossz | 100,4 mm |
| Munkahossz | 74 mm |
| szélesség | 7,5 mm |
| Vastagság | 1,25 mm |
| Fogtáv | 1,7 mm |
| Fogsűrűség | 15 TPI |
| Fűrészlap anyaga | BIM |
| Használható | FA |
| Puhafa táblák vágási vastagsága | 2-30 mm mm |
| Egyéb anyagok vágási vastagsága | Műanyag: <30 mm, Laminált lapok: 2-30 mm, Kimagaslóan alkalmas parkettfa anyagok vágására |
| Csomagolási egység | 5 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |