750025 - fűrészpenge
2-3 napon belül
Érdeklődés
750025 - fűrészpenge
9,309Ft
Nettó ár:7,330Ft
6,480Ft
Nettó ár:5,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
2,540Ft
Nettó ár:2,000Ft
1,400Ft
Nettó ár:1,102Ft
2,160Ft
Nettó ár:1,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Megnevezés | Szúrófűrészlap fémhez |
| Típus | JUM11 |
| Méret | 70,0 / 50,0 x 7,5 x 1,0 mm mm |
| Bosch megfelelő | U118B |
| Teljes hossz | 70 mm |
| Munkahossz | 50 mm |
| szélesség | 7,5 mm |
| Vastagság | 1 mm |
| Fogtáv | 1,8 mm |
| Fogsűrűség | 14 TPI |
| Fűrészlap anyaga | HSS |
| Használható | FÉM |
| Fémlemezek vágási vastagsága | 2,5-6 mm mm |
| Csomagolási egység | 5 db |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |