TW141DZ - 12V max CXT Li-ion 145Nm ütvecsavarbehajtó 1/2 Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
TW141DZ - 12V max CXT Li-ion 145Nm ütvecsavarbehajtó 1/2 Z
108 000 Ft
Nettó ár:85 039 Ft
142 470 Ft
Nettó ár:112 181 Ft
133 380 Ft
Nettó ár:105 024 Ft
196 290 Ft
Nettó ár:154 559 Ft
189 450 Ft
Nettó ár:149 173 Ft
297 540 Ft
Nettó ár:234 283 Ft
139 899 Ft
Nettó ár:110 157 Ft
27 870 Ft
Nettó ár:21 945 Ft
13 335 Ft
Nettó ár:10 500 Ft
11 925 Ft
Nettó ár:9 390 Ft
25 260 Ft
Nettó ár:19 890 Ft
160 103 Ft
Nettó ár:126 065 Ft
6 922 Ft
Nettó ár:5 450 Ft
2 642 Ft
Nettó ár:2 080 Ft
21 450 Ft
Nettó ár:16 890 Ft
114 Ft
Nettó ár:90 Ft
Jellemzők:
- változtatható sebesség (02600 fordulat & 03200 fordulat) többféle csavarozáshoz
- ultra kompakt design csak 168mm hosszú és 1.2kg akkumulátorral együtt
- beépített L.E.D. világítás
- ergonómiailag tervezett markolat
- ideális kis helyeken és fej fölötti munkáknál
- kényelmes 1/2 külsö négyszög befogó
- a 12V csúszó akkumulátornak köszönhetően megáll a talpán
- 346909-5 kampó
- koffert akkumulátort és töltő nem tartalmaz!
| akkumulátor | 12V max CXT |
| Befogás típusa | 1/2 külső négyszög |
| teljesítmény | 125W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 2600 |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 3200 |
| max meghúzási nyomaték | 145Nm |
| standard csavar | M8-M16 |
| nagy szakítószilárdságú csavar | M6-M12 |
| méret (h*sz*m) | 168x66x224mm |
| súly | 1,1-1,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 93 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 104 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 7,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |