7104L - 1140W 155mm láncmaró
2-3 napon belül
Érdeklődés
7104L - 1140W 155mm láncmaró
993,420Ft
Nettó ár:782,220Ft
1,516,590Ft
Nettó ár:1,194,165Ft
197,900Ft
Nettó ár:155,827Ft
228,900Ft
Nettó ár:180,236Ft
129,899Ft
Nettó ár:102,283Ft
95,900Ft
Nettó ár:75,512Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Dönthető láncvezető
- Védőburkolat
- Egyszerű állítás
- Gyorsrögzítő
- Állítható horonymarás szélesség
- Akár 30 cm vastag anyaghoz is
- Marólánc ( A-16570)
- Vezető ( 133571-3)
- Szerelőkulcs ( 781204-0)
- Olaj ( 182229-1)
| teljesítmény | 1.140 W |
| lökésszám | 3.200 1/perc |
| Max csapmélység | 155 mm |
| méret (h*sz*m) | 298 x 512 x 513 mm |
| súly | 17,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 90 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 103 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |