6413 - fúrógép
2-3 napon belül
Érdeklődés
6413 - fúrógép
768,330Ft
Nettó ár:604,984Ft
315,450Ft
Nettó ár:248,386Ft
357,030Ft
Nettó ár:281,126Ft
237,870Ft
Nettó ár:187,299Ft
190,260Ft
Nettó ár:149,811Ft
208,170Ft
Nettó ár:163,913Ft
196,110Ft
Nettó ár:154,417Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Négyszeres csapágyazás
- Szabályozható fordulatszám
- Forgásirányváltás
- Rögzíthető kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Gyorstokmány
- Gyorstokmány (763180-0)
| tokmány | 1,5-10mm gyorstokmány |
| fúrásteljesítmény acélban | 10 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 25 mm |
| teljesítmény | 450 W |
| lökésszám | 0 - 3.400 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 234 x 64 x 183 mm |
| súly | 1,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 82 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 93 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 3,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |