5143R - 2200W 355mm körfűrész
2-3 napon belül
Érdeklődés
5143R - 2200W 355mm körfűrész
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Lágyindítás
- Elekrtonikus lassítófék
- Biztonsági kapcsoló
- Hajtóműrögzítés
- SJS torziós csillapítórendszer
- Egyszerű szögállítás
- Dönthető 060°ig
- Nagy hordozómarkolat
- Kétsínes párhuzamvezető
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Fűrésztárcsa ( B-08274)
- Párhuzamvezető ( 152498-8)
- Imbuszkulcs 6 ( 783204-6)
- Porelszívócsonk ( 415816-4)
| teljesítmény | 2.200 W |
| lökésszám | 2.700 1/perc |
| tárcsaátmérő | 355 mm |
| vágás mélység 90° | 130 mm |
| vágás mélység 45° | 90 mm |
| méret (h*sz*m) | 607 x 200 x 416 mm |
| súly | 14 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 94 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 105 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |