5104S - 2100W 270mm körfűrész
2-3 napon belül
Érdeklődés
5104S - 2100W 270mm körfűrész
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Lágyindítás
- Elektronikus lassítófék
- Biztonsági kapcsoló
- Tengelyrögzítés tárcsacseréhez
- SJS torziós csillapítórendszer
- Nagy hordozómarkolat
- Merev aluöntvény talplemez
- Kívülről cserélhető szénkefék
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Fűrésztárcsa ( B- 08268)
- Párhuzamvezető ( 165084-6)
- Imbuszkulcs 6 ( 783204-6)
- Porelszívócsonk ( 450316-7)
| teljesítmény | 2.100 W |
| lökésszám | 3.800 1/perc |
| tárcsaátmérő | 270 mm |
| vágás mélység 90° | 100 mm |
| vágás mélység 45° | 73 mm |
| méret (h*sz*m) | 405 x 315 x 323 mm |
| súly | 9,2 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 95 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 106 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |