4326 - szúrófűrész
2-3 napon belül
Érdeklődés
4326 - szúrófűrész
81,900Ft
Nettó ár:64,488Ft
83,900Ft
Nettó ár:66,063Ft
81,900Ft
Nettó ár:64,488Ft
83,900Ft
Nettó ár:66,063Ft
319,500Ft
Nettó ár:251,575Ft
287,370Ft
Nettó ár:226,276Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Alacsony zajszint és vibráció
- Gumírozott markolat
- Rögzíthető kapcsoló
- J/Bra 45°ig dönthető vezetőtalp
- Átlátszó védőburkolat
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Párhuzam és körvezetővel kiegészíthető
- Imbuszkulcs 3 ( 783201-2)
- B-10 fűrészlap 1 db ( A-85628)
| teljesítmény | 450 W |
| Ütésszám | 3.100 1/perc |
| lökethossz | 18 mm |
| vágáskapacitás (fa) | 65 mm |
| méret (h*sz*m) | 217 x 77 x 197 mm |
| súly | 1,8 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 86 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 97 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 5,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |