4131 - fémvágó körfűrész
2-3 napon belül
Érdeklődés
4131 - fémvágó körfűrész
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Gyakorlatilag szikra és sorja mentes gyors vágás
- Hőálló motor
- Fémkerámia hegyű vágofogak
- Egyszerűen üríthető fémforgácsgyűjtő doboz jelzőablakkal
- Fokozatmentes vágásmélység állítás
- Inox talplemez
- Tengelyrögzítés
- Vágásirány jelző
- Fűrésztárcsa ( B-03931)
- Imbuszkulcs 5 (783203-8)
- Védőszemüveg (192219-6)
| teljesítmény | 1.100 W |
| lökésszám | 3.500 1/perc |
| tárcsaátmérő | 185 mm |
| vágás mélység | 63 mm |
| méret (h*sz*m) | 280 x 273 x 358 mm |
| súly | 5,1kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 89 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 100 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |