4112HS - 2400W 305mm gyémántvágó
2-3 napon belül
Érdeklődés
4112HS - 2400W 305mm gyémántvágó
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Száraz vágásmód
- SJS torzós csillapítórendszer
- Lágyindítás
- Fokozatmentes mélységállítás
- Porelszívó is csatlakoztatható
- Tárcsa nélkül szállítva
- Szerelőkulcs ( 782210-8)
- Hordtáska ( 824697-9)
| teljesítmény | 2.400 W |
| gyémánttárcsa belső átmérő | 25,4 mm |
| gyémánttárcsa átmérő | 305 mm |
| lökésszám | 5.500 1/perc |
| vágás mélység | 100 mm |
| méret (h*sz*m) | 648 x 240 x 273 mm |
| súly | 11,4kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 102 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 113 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 3,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |