4100035 - körfűrészlap 125x20 Z28 TCG
2-3 napon belül
Érdeklődés
4100035 - körfűrészlap 125x20 Z28 TCG
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Csomagolási egység | 1 db |
| Megnevezés | körfűrészlapok fához |
| Átmérő | 125 mm |
| Vágási szélesség | 1,5 mm |
| Alaplap szélesség | 1 mm |
| Furat | 20 mm |
| Alkalmazás, márkák, modellek | Z28 |
| Minimum rendelhető mennyiség | 1 db |