3712 - élmaró
2-3 napon belül
Érdeklődés
3712 - élmaró
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 530W élmaró dönthető talppal
- keskeny felépítés
- egyszerű kezelhetőség
- újraindításgátló funkció
- lágyindítás
| teljesítmény | 530 W |
| tengelyméret | 6 mm |
| lökésszám | 32.000 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 102 x 122 x 314 mm |
| súly | 1,7 kg |
| kábelhossz | 2,5m |
| hang nyomásszint dB(A): | 83 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | - |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |