2704N - asztali körfűrész
2-3 napon belül
Érdeklődés
2704N - asztali körfűrész
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Erőteljes 1650 W os motor
- Precíz hossz
- és gérvágás
- 650mmre kihúzható stabil alu munkaasztal
- Párhuzamvezető két csúszósínen
- Lágyindítás és motorfék
- Nagy formátumú kapcsoló újraindulásgátlóval
- Beépített tartozéktartó
- Gérvágás 0.545.5 fokig
- Fűrésztárcs (B-03838)
- Párhuzamvezető (122740-1)
- Sarokütköző (122734-6)
- Asztalhosszabító (194087-3)
- Kulcs 13-22 mm (782024-5)
- Dugókulcs 19 mm (781038-1)
| teljesítmény | 1.650 W |
| lökésszám | 4.800 1/perc |
| tárcsaátmérő | 260 mm |
| vágás mélység 90° | 93 mm |
| vágás mélység 45° | 64 mm |
| méret (h*sz*m) | 760 x 766 x 344 mm |
| súly | 34,9 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 94 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 107 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | - |
| tűrés (K) m/s2: | - |