1911B - 900W 110mm gyalu
2-3 napon belül
Érdeklődés
1911B - 900W 110mm gyalu
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 110 mmre növelt munkaszélesség
- Magas fordulatszám
- Nagy V horony
- Élezhető kés is alkalmazható
- Precíz mélységállítás
- Állványra szerelhető
- Porszívóhoz csatlakoztatható
- Gyalukés ( 793008-8)
- Késbeállító idom ( 123062-2)
- Szerelőkulcs ( 782209-3)
- Porelszívócsonk ( 414468-8)
- Párhuzamvezető ( 164371-0)
- Késtartó ( 123055-9)
| teljesítmény | 900 W |
| teljes hossz | 355 mm |
| lökésszám | 16.000 1/perc |
| gyalulási szélesség | 110 mm |
| méret (h*sz*m) | 355 x 160 x 172 mm |
| súly | 4,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 88 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 99 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 3,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |