1806B - 1200W 170mm ácsgyalu
2-3 napon belül
Érdeklődés
1806B - 1200W 170mm ácsgyalu
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- hosszú talp
- alacsony súlypont
- élezhető kés
- állványra szerelhető
- a gyalu kialakítása változott abban az esetben ha nem porszívóval használják a gép sztatikusan fel tud töltődni. A régebbi modelleken a forgácskivető elszívás nélküli használathoz volt kialakítva azonban az új modelleken ez már más formájú. Ennek megfelelően a por nagy része nem tud távozni és a késhenger házban keringve folyamatos töltést okoz. Javasoljuk minden használat után porszívóval járatva hagyják a gépet kitisztulni így az nem fog sztatikusan feltöltődni. Ha nem akar porszívót használni az alábbi opcionális tartozék felszerelésével elkerülhető a sztatikus feltöltődés: 3169667 forgácskidobó nyílás 1806B
- 821137-8 Fa szállítóláda
- 793186-4 HSS gyalukés 170mm
- 123006-2 Késélesítő-tartó
- 762001-3 Beállító háromszög
- 123053-3 Párhuzamos vezetőléc
- 783202-0 Imbuszkulcs 4
| teljesítmény | 1.200 W |
| teljes hossz | 525 mm |
| lökésszám | 15.000 1/perc |
| gyalulási szélesség | 170 mm |
| méret (h*sz*m) | 530 x 240 x 150 mm |
| súly | 9 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 92 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 103 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |